PLAUKŲ SLINKIMAS (ALOPECIJA)2019-03-26T18:38:33+03:00

PLAUKŲ SLINKIMAS
(ALOPECIJA):
INFORMACIJA IR PAGALBA

Plaukų slinkimas (alopecija)

Gražūs plaukai yra ne tik sveiko kūno požymis, jie dar ir labai svarbūs psichologiškai. Plaukų slinkimas (alopecija),kai galvos plaukai pastebimai išretėja ir formuojasi plikė, paprastai turi įtakos ir gyvenimo kokybei..

Turinys:

выпадение волос inteli
выпадение волос от алопеции inteli

Natūralus ar patologinis plaukų slinkimas?

Vidutiniškai žmogus turi apie 100000 galvos plaukų. Apie 100 prarandame kasdien – tai yra normalu ir nekelia susirūpinimo. Plaukai auga, turi skirtingus savo „gyvenimo“ periodus, vėliau išslenka ir užleidžia vietą naujiems plaukams.

Jeigu per dieną išslenka daugiau nei 100 plaukų, arba jeigu plaukų slinkimas koncentruojasi tam tikrose galvos zonose (pavyzdžiui, viršugalvio srityje moterims, arba smilkiniuose vyrams), tai nėra natūralus procesas. Tačiau net tai nėra nuosprendis.

Kuo anksčiau suvoksite, kokios yra jūsų plikimo priežastys, tuo veiksmingiau galėsite su juo kovoti

Skirtingos plaukų slinkimo priežastys

Plaukų slinkimą gali lemti skirtingos priežastys. Pasireikšti jis gali taip pat įvairiai. Plaukų slinkimą gali paskatinti ligos, pavyzdžiui, infekcijos arba medžiagų apykaitos sutrikimai, stresas ir nevisavertė mityba. Moterims plaukų slinkimą dažnai lemia hormonai (nėštumo, menopauzės, pertraukų tarp hormoninių preparatų kursų metu). Tuomet plaukų slinkimas dažniausiai apima visą galvą ir yra vadinamas difuziniu. Ši problema paprastai yra laikina.

причины выпадения волос inteli
наследственное выпадение волос inteli

Lopšyje: paveldimas plaukų slinkimas

Dažniausia problema yra paveldimas plaukų šaknų padidėjęs jautrumas endogeniniam hormonui dihidrotestosteronui (DHT). Paveldimas plaukų slinkimas, arba taip vadinama androgeninė alopecija, yra dažniausia vyrų (60-80 %) ir moterų (20-30 %) plaukų slinkimo priežastis.

Moterims paveldimas plaukų slinkimas pasireiškia kitaip, nei vyrams. Vyrams plaukai dažniausiai išslenka smilkiniuose arba formuojasi plikė, moterims tuo tarpu plaukai išplonėja viršugalvyje. Visais atvejais minoksidilis kryptingai stabdo plaukų slinkimą.

Plaukų slinkimo tipų apžvalga

Difuzinis plaukų slinkimas (difuzinė alopecija) Vitaminų deficitas, stresas, hormonų poveikis. Plaukai išplonėja. Laikinas. Plaukai nustoja slinkti pašalinus priežastį.
Paveldimas plaukų slinkimas (androgeninė alopecija) Hormoniniai sutrikimai ir paveldimumas. Moterims viršugalvyje, vyrams – smilkiniuose, plikės formavimasis. Stabilizacija minoksidiliu (kuo anksčiau).
Židininis nuplikimas (alopecia areata) Priežastis galutinai neišaiškinta. Galimai autoimuninės kilmės (organizmo imuninės sistemos funkcijos sutrikimas). Plaukai slenka židiniais, formuojasi plikė. Skirtingi gydymo būdai. Konsultuoja ir gydymą paskiria specialistas.
Seborėjinis plaukų slinkimas (alopecia cicatricialis) Galvos odos uždegimai ir / arba ligos. Po juostinės pūslelinės, įvairių grybelinių, bakterinių ir virusinių infekcijų metu. Randinis nuplikimas. Gali formuotis raudoni uždegiminiai mazgeliai. Skirtingi gydymo būdai. Konsultuoja ir gydymą paskiria specialistas.

Raskite Minoxidil-Intel® savo vietinėje vaistinėje

PAIEŠKA
Препарат от выпадения волос - алопеции inteli
Minoxilil-Intel
Plaukų slinkimas (alopecija)
Apie Minoksidilą
DAŽNAI UŽDUODAMI
KLAUSIMAI APIE
PLAUKŲ SLINKIMĄ