DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE PLAUKŲ SLINKIMĄ2019-03-26T17:24:39+03:00

DAŽNAI UŽDUODAMI
KLAUSIMAI APIE
PLAUKŲ SLINKIMĄ

Čia jūs rasite dažniausiai užduodamus klausimus apie plaukų slinkimą vyrams ir moterims, įdomius mitus apie plaukus ir klausimus apie mūsų produktus. Tačiau diagnozės nustatymui ir gydymo rekomendacijoms gauti jums yra būtina pasikonsultuoti su dermatologu. Tik gydytojas dermatologas gali atlikti medicininę ekspertizę ir sudaryti gydymo planą, įskaitant terapiją mūsų produktais.

Rezultatas gali būti pastebimas jau po 2 mėnesių nuo kasdienio preparato naudojimo du kartus per parą pradžios.

Rekomenduojama paros dozė yra 1ml/12 val., tai atitinka 10 paspaudimų. Naudoti nuplikimo srityje, pradedant nuo centro. Rekomenduojamos preparato paros dozės reikia laikytis nepriklausomai nuo alopecijos stadijos. Didžiausia rekomenduojama preparato paros dozė sudaro 2 ml.

Dažniausia vyrų ir moterų plaukų slinkimo priežastis yra paveldimas plaukų slinkimas, arba androgeninė alopecija. Jos metu plauko folikulas susitraukia, perspaudžia gyvybiškai svarbias plaukui kraujagysles ir plaukai auga vis silpniau ir silpniau. Galiausiai, auga tik ploniausi, vos pastebimi plaukai.

Ne, tai yra mitas. Galvos masažas neskatina plaukų augimo. Galvos oda yra visuomet aprūpinama krauju, nesvarbu, ar ji yra plika ar su garbanomis.

Po Minoxidil Inteli naudojimo reikia palaukti 4 valandas – tuomet nenuplausite produkto nuo plaukų. Per 4 valandas aktyvus preparato ingredientas visiškai įsigeria į odą.

Nieko baisaus. Kadangi minoksidilis įsigeria į odą per 4 valandas, jums tereikia tik nuplauti preparatą.

Ne. Jūsų plaukai neaugs greičiau ar stipresni, jei preparatą naudosite dažniau, nei rekomenduojama. Priešingai, padidėja nepageidaujamų reiškinių rizika.

Stresas gali būti plikimo priežastis! Dažnai pasitaiko, kad androgeninė alopecija tampa pastebimesnė ilgos stresinės situacijos metu. Kita vertus, dažnai stresas alopecijos nesukelia. Tik gydytojas dermatologas gali nustatyti jūsų plaukų slinkimo priežastį.

Minoxidil Inteli būtina naudoti reguliariai. Tačiau nėra labai blogai, jeigu praleisite vieną preparato dozę. Kitą kartą gydymą tęskite įprastai – dviguba dozė arba dažnesnis preparato naudojimas nėra naudingas. Turėkite omenyje, kad reguliarios pertraukos tarp preparato vartojimų sumažina gydymo efektyvumą.

Minoksidilis yra aktyvi medžiaga, naudojama plaukų slinkimo (androgeninės alopecijos) gydymui. Jis tiesiogiai veikia plaukų šaknis, pagerindamas jų kraujotaką. Tai stimuliuoja plaukų folikulus ir pratęsia plaukų gyvenimo trukmę. Tokiu būdu gydymas minoksidiliu stabdo plaukų slinkimą ir net gali sukelti naujų plaukų augimą.

Jūs galite rūpintis plaukais įprastai. Kartais po Minoxidil Inteli naudojimo galvos oda gali tapti sausesnė. SPA paketai su kremais ir drėkinantis šampūnas padės jums susitvarkyti su šia problema.

Delnų ir pirštų odoje nėra plaukų folikulų, taigi plaukai ant jų neužaugs. Tačiau svarbu yra po preparato naudojimo nusiplauti rankas, taip pat naudoti preparatą tik ant galvos odos.

Dažnas plaukų plovimas neturi įtakos androgeninės alopecijos pasireiškimui.

Kai kuriems pacientams yra stebimas gausesnis plaukų slinkimas 2-6 savaitę nuo gydymo pradžios. Jis pasireiškia dėl to, kad plaukų folikuluose išauga nauji, stipresni ir labiau pigmentuoti plaukai, išstumiantys senus palukus. Sinchronizacijos efektas yra gero atsako į gydymą Minoxidil Inteli rodiklis.

Ne, priešingai: dėl hormoninio fono pokyčių nėštumo metu plaukai paprastai auga ypatingai gerai. Situacija grįžtą į pradinę po kelių mėnesių po gimdymo, ypač jeigu moteris nustoja žindyti.

Reali plaukų slinkimo priežastis menopauzės metu yra susijusi su plaukų folikulais – jie reaguoja į menopauzės metu besikeičiantį hormonų balansą. Gausesnis plaukų slinkimas yra sąlyginis ir pasireiškia tik šiuo gyvenimo laikotarpiu.

Raskite Minoxidil-Intel® savo vietinėje vaistinėje

PAIEŠKA
миноксидил интели флакон inteli
Minoxilil-Inteli
выпадение волос женщина inteli
Plaukų slinkimas (alopecija)
о миноксидиле inteli
Apie Minoksidilą
потеря волос тест inteli
Plaukų slinkimas (bandymas)